Stage 2

Datum/tijd
Datum: Van maandag 07/08/2023 tot zaterdag 12/08/2023

Locatie
Provinciaal sportcentrum Dommelhof

  • Jongeren geboren in 2007, 2008 en 2009 
  • 6-daagse stage in Pelt
  • niveau: U15 en U17

 

Reservering

Tickets

€340,00

Registratiegegevens

Reeds ingeschreven

  • Charlotte Depestel
  • Louise Van den Houte
  • Jana De Bolle
  • Lena Vanderstokker
  • Rune De Greve
  • Yarne Van den Driessche - 16e reserve
  • Amber Dierckx
  • Arne Gryncewicz
  • Deirdre Awouters
  • Ska Hermans
  • Tess Vanderstraeten
  • Liene Driesmans
  • Maren Taildeman
  • Camie Weckx - 21e reserve
  • Yinthe Wynant
  • Alexia Villers
  • Olivia Stelten
  • Jana Wylock
  • Rune Baute
  • Fenne Haeck
  • Lisa Moeremans
  • Elise Tordeur
  • Tenne Pardon - 13e reserve
  • Dolores Pleysier
  • Gijs Ramaekers - 19e reserve
  • Seth Bouillon
  • Ella Lembrechts
  • Ilan Marlier - 18e reserve
  • Sienna Michiels - 6e reserve
  • Joy Paris
  • Lowie Schepers
  • Fien Liesens
  • Lien Ceulemans
  • Kenzo Van den Driessche - 17e reserve
  • Lina Verhaegen - 3e reserve
  • Sam Ceulemans
  • Niel Dobbelaere
  • lea fosco
  • Lara Blanchard
  • Amandine Deprins - 12e reserve
  • Hanne Wieleman
  • Lotte Lambie
  • mats vanhoorebeek
  • Ayline Lambrechts
  • Femke Thielens - 5e reserve
  • Elise Coupillie - 9e reserve
  • Ibe Smeets
  • Jente Stroeykens
  • berre evers
  • Nona Van Den Neste
  • Kyan Luypaert
  • Xari Ceuppens
  • Yuna Pierart - 24e reserve
  • Inse Boost
  • Maud Weyckmans
  • Kato Vancluysen
  • Lena Claes
  • Marnix Heyns
  • Lars Deweghe
  • Lars Maes - 20e reserve
  • Arnaud Van Lishout
  • Nell De Mol - 22e reserve
  • Lotte Vandebroek
  • Julie Matthys
  • Jane Boon
  • Charlotte Mertens - 4e reserve
  • Lotte Vandeven
  • Dyte Depestele
  • Simon Loonen
  • Vince Van der cruys
  • Wout Poelmans
  • Hannelore Eerdekens
  • Lien Poelmans
  • Ilias Bouaouina Terwingen
  • Nina Vellemans - 7e reserve
  • Tess Hertogen - 10e reserve
  • Olga Turatsinze
  • Hanna Brugmans
  • Sara Van Cauwenberge
  • Lynn Vanderhoydonck
  • Hannes Appel
  • Vincent Van Gestel
  • Finn QUETIN
  • Lies Bekaert
  • Lore vanoverberghe
  • Lieke Vanduren - 22e reserve
  • Jeremy Weyckmans
  • Tess Schets
  • Lisa Schoofs - 8e reserve
  • Janne De Cleyn - 11e reserve
  • Diewke Guedens
  • Sam De Smedt
  • Femke Valkenborgh
  • Hannah Coolen - 14e reserve
  • Xander Gielen
  • Noa Schoubben - 15e reserve
  • Finn Loockx - 25e reserve
  • Jitse Dierickx - 26e reserve

In behandeling

  • Yaelle Michaux
  • juliette Delvaulx
  • Lina Robberechts
  • Sam Corvers
  • Amber Brutin
  • Luna Bogaerts
  • Olivier Haelterman
  • Vito De Smet
  • jone vanderperre