Stage 1

Datum/tijd
Datum: Van maandag 29/07/2024 tot zaterdag 03/08/2024

Locatie
provinciaal sportcentrum Dommelhof

  • Jongeren geboren in 2008 of vroeger
  • 6-daagse stage in Pelt
  • niveau: U17 en hoger

 

Reservering

Tickets

€350,00

Registratiegegevens

Reeds ingeschreven

  • Vincent Van Gestel
  • Tenne Pardon
  • Olivier Haelterman
  • Elise Coupillie
  • Arne GRYNCEWICZ
  • Wout Hombroux
  • Lotte Lambie
  • Daan Hias
  • Rhuna alen
  • Xander Gielen
  • Camie Weckx
  • Olivia Stelten
  • Yarne Van den Driessche
  • Siebe Penninckx
  • Lowie Schepers
  • Deirdre Awouters
  • Rube Duchatelet
  • Lars Jacquemyns
  • Liene Driesmans
  • Eline Vanden Boer
  • Kenzo Van den Driessche
  • Margaux Berckmans
  • Luna Bogaerts
  • Siebe De Gieter
  • Sara Evenepoel
  • Mathias Watzeel
  • Lieke Vanduren
  • Nic Van Droogenbroeck
  • Jitse Van den eede
  • Gijs Ramaekers
  • Noa Schoubben
  • Kyan Luypaert
  • Diewke Guedens
  • Enid Decat
  • Victor Christiaens
  • Toby Peeters
  • Jade Ben aissa
  • Hanne Servranckx
  • Xari Ceuppens
  • Sabe Depestele
  • Estée Corijn
  • Ruth Reijnders
  • Lucie Wilfart
  • Brent De Geve
  • Lien Van Ginderdeuren
  • Bram Torfs
  • Lies Laeremans
  • seth bouillon
  • Kobe Wylock
  • Ayline Lambrechts
  • Lars Deweghe
  • Lars Bulté
  • Lore Vanoverberghe
  • Sam De Smedt
  • Femke Valkenborgh
  • Jente Stroeykens
  • Eveline Van Peer
  • Thomas Watzeel
  • Yaëlle Michaux
  • Tessa De Dobbeleer
  • Ine Bulté
  • Nele Hendrix
  • Arne Dehandschutter
  • Lies Bekaert
  • Vince Van der Cruys
  • Arnaud Van Lishout
  • Elise Florus
  • Helena Neven
  • Ibe Smeets
  • Wout Poelmans
  • Sasha Van den Breen
  • benthe vermeulen
  • Amandine Deprins
  • Pieter Smets
  • Lien Poelmans
  • Hannes Appel
  • Lucas Nerinckx
  • Vincent Deforseau
  • Lise Beuls
  • Kimberly Van Uytvanck
  • Marnix Heyns
  • Tess Hertogen - 1e reserve
  • Lien Gernaey - 3e reserve
  • Ilias Bouaouina Terwingen - 2e reserve
  • Hannah Thienpont - 4e reserve
  • Bas Deprez - 6e reserve
  • Imme Severijns - 8e reserve
  • Sophie Franssen - 5e reserve
  • Senne Ysebaert - 7e reserve

In behandeling

  • Arwen Van Even